ONDERNEMEN IN ARCHITECTUUR

Architectenbureau Atrium is er voor mensen die willen ONDERNEMEN in ARCHITECTUUR. Dagelijks zet ons compact maar uiterst deskundig team zich in voor het realiseren van de wensen en dromen van onze klanten. Wij vertalen uw verhaal in architectuur op een creatieve en budgetvriendelijke manier, met respect voor mens en omgeving.

 

ONS TEAM

Danny Eerlingen
Architect-Zaakvoerder

 

danny@atriumarchitecten.be

Peter Gijsen
Architect-Zaakvoerder

 

peter@atriumarchitecten.be

Erwin Berger
Architect-Vennoot

 

erwin@atriumarchitecten.be

Chantal Spaan
Architect

 

chantal@atriumarchitecten.be

Johan Stinckens
BIM-Modelleur

 

johan@atriumarchitecten.be

Whesley Vanmontfort
BIM-Modelleur

 

whesley@atriumarchitecten.be

Krista Grosemans
Management Support

 

krista@atriumarchitecten.be